W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce prywatności".
 
Przejdź na stronę główną
Zapisz się do newslettera
Start    O firmie

O firmie

 

Firma "Papirus" zajmuje się dystrybucją artykułów biurowych, szkolnych i papierniczych od 1995 roku. Profesjonalizm oraz fachowość są naszymi atutami w kontaktach z kontrahentami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: rolki kasowe i telefaksowe, składanka komputerowa, papier xero, materiały eksploatacyjne do drukarek, druki akcydensowe oraz szeroki asortyment artykułów szkolnych, biurowych i higienicznych.

Kierujemy się zasadą, że podstawowym celem prowadzenia działalności jest satysfakcja klientów wynikająca z pełnego zaspokojenia potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy dumni z rosnącej liczby stałych, zadowolonych klientów w całym kraju. To właśnie Państwa zaufanie utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy, robimy coraz lepiej. To dla Państwa cały czas się rozwijamy.

ilustracja

 

PAPIRUS

99-400 Łowicz

Ul. Ułańska 5

Tel/fax

46/837 05 70

830 08 96 fax97

NIP

834 110 99 72

REGON

750086788

e-mail:

papirus@papirus.low.pl


Wyświetl większą mapę  

 

Dział handlowy

Warszawa i okolice -

Tomasz Tataj

tel: 504 113 424

ttataj@papirus.low.pl


Warszawa i okolice -

Witold Pel

tel: 504 113 423

wpel@papirus.low.pl


 

Łódź , Płock i okolice -

Piotr Miklaszewski

tel: 509 707 214

pmiklaszewski@papirus.low.pl

 

Dział Artykułów Reklamowych

i Pieczątki 

Paweł Wojciechowski

tel: 692 427 750 

pwojciechowski@papirus.low.pl

 

Przetargi

tel/fax : 046 830 08 72

 

Dominika Janowska

djanowska@papirus.low.pl 

Anna Lewandowska

alewandowska@papirus.low.pl

Ariel Kosiorek

akosiorek@papirus.low.pl


Magazyn i transport

tel: 046 830 08 96

Radosław Rudzki

Kierownik magazynu

magazyn@papirus.low.pl

 

Marketing i Windykacja

Izabela Kuleta

tel: 504 113 425

ikuleta@papirus.low.pl


Dział zamówień

tel: 046 837 05 70 fax: 830 08 97

 

Koordynator zamówień

Elżbieta Antos

eantos@papirus.low.pl

 

Renata Gałaj

teren Łódź , Płock

rgalaj@papirus.low.pl

 

Renata Jarota 

teren Warszawa

rjarota@papirus.low.pl


Właściciel

Robert Kuleta

tel: 504 113 422

ilustracja 99-400 Łowicz, ul. Ułańska 5

ilustracja tel. 46/837 05 70
      tel. 46/830 08 72
      tel. 46/830 08 96
ilustracja fax 46/830 08 97
ilustracja papirus@papirus.low.pl

ilustracja

ilustracja

ilustracja

SKLEP   |   Aktualności   |   Promocje   |   PROGRAM LOJALNOŚCIOWY   |   REKLAMA   |   O firmie